Часті запитання

Що таке UA-IX?

Точка обміну трафіком. Більшість провайдерів встановили в одному місці мережеве обладнання і підключили до цього обладнання свої канали, в результаті абоненти провайдера А, можуть фактично напряму обінюватися трафіком з абонентами провайдер Б.

Для чого призначений інтернет?

Ну якщо коротко відповісти на це питання, то відповідь буде приблизно таким: «Інтернет потрібен для передачі і прийому інформації». Його можна представити як одне велике віртуальне поле інформації, яка чудово структуровано і оснащено системою пошуку. Без системи пошуку інтернет не був би настільки популярний.

Налаштування маршрутизатора Tenda f3

Налаштування маршрутизатора Tenda f3 1.Підключіть кабель, який йде від комп'ютера в порти 1-3. 2.Підключіть кабель провайдера MLAN в WAN порт. 3.Підключіть блок живлення. 1.Щоб зайти в налаштування маршрутизатора, набираємо в адресному рядку Вашого Веб-браузера (Opera, Internet Explorer і т.д.) адресау 192.168.0.1 (за замовчуванням) і натисніть клавішу «Enter». 2.З'явиться вікно із запитом імені користувача та Паролю. В поле «Пароль» вводимо: admin 3.Натисніть кнопку «ОК» 4.Натисніть посилання «Основні настройки» 5. У підменю, меню виберіть пункт Стан. 6. У розділі WAN статус повинна автоматично відобразитися адреса мережі, маски і шлюзу. Якщо підключення не відбудеться, перевірте підключення мережевого кабелю оператора. В іншому випадку зверніться в тех. підтримку. 7.Виберіть пункт меню «Бездротовий режим». 8.Перейдіть в підменю «Основні настройки WiFi ». 9. Якщо бездротове мовлення маршрутизатора відключено - увімкніть його. 10.В пункті «Ім'я мережі» (SSID) введіть бажану назву вашої точки доступу. 11. Натисніть кнопку «ОК» для збереження налаштувань. 12.Перейдіть в підпункт «Захист бездротового режиму». 13.Виберіть версію «WPA2-PSK» і шифрування « AES ». 14.Введіть пароль, який буде встановлений на вашій точці доступу. 15.Збережіть налаштування даного меню кнопкою «ОК» Так як логін і пароль за замовчуванням (admin / admin) використовуються в більшості мережевих пристроїв - їх слід змінити, для забезпечення безпеки. 16.Виберіть пункт меню «Системні інструменти». 17.Виберіть підпункт «Зміна пароля». 18.В цьому пункті введіть поточний пароль. 19.Введіть новий пароль 2 рази (слід записати і зберегти). 20.Для збереження налаштувань натисніть кнопку «ОК».

В яких випадках компанія може призупинити доступ до отримання послуги?

Компанія може призупинити послугу в випадку відсутності грошей на Вашому особистому рахунку або на основі пунктів Договору про відповідальність і обов'язки абонентів мережі

Чи підійде модем, який я маю для підключення до TTI України?

Ми не використовуємо модеми для надання доступу до інтернет. Ми надаємо абонентові готовий інтерфейс Ethernet.

Підключитись

На цій сторінці Ви можете залишити заявку на підключення до «ТТІ України».

Виберіть Ваше місто

Любомльський р-н.
Рожищенський р-н.
Луцький р-н.