Кабмін має намір регламентувати швидкість інтернету

У Кабміні мають намір закріпити юридично швидкість інтернету не менше 30 Мбіт/с, якщо на нього виділялися державні кошти.

 

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку та  торгівлі Степан Кубів пропонує встановити мінімальну швидкість інтернету 30 Мбіт/с, якщо при розвитку інфраструктури залучають державні кошти. Про це він написав у Facebook у понеділок, 13 серпня.

 

ЗА ТЕМОЮ

У Грузії опитування виявило громадян, які ніколи не чули про Інтернет

У Грузії опитування виявило громадян, які ніколи не чули про Інтернет

5 серпня 2018, 11:25

"Змінюємо законодавство, а точніше, цілу низку нормативних актів, аби провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не може бути менше 30 Мбіт/с, якщо для розвитку інфраструктури залучаються державні кошти", - написав Кубів.

 

Він додав, що також необхідно стимулювати залучення приватних інвестицій у розвиток широкосмугового інтернету особливо для закладів освіти, охорони здоров'я, соціальної інфраструктури.

 

Кубів зауважив, що Україна обмінюється досвідом з іншими країнами і шукає шляхи кооперації та співробітництва щодо розвитку широкосмугового інтернету.

 

"Це, зокрема країни-члени ЄС, Південна Корея, Японія та інші. Наприклад, Ізраїль. Там недавно йшлося про кібербезпеку, цифровий порядок денний для України і нашу роботу з розвитку цифрової економіки", - додав Кубів.

 

Підключитись

На цій сторінці Ви можете залишити заявку на підключення до «ТТІ України».

Виберіть Ваше місто

White IP р-н.
Городнянський район р-н.