Налаштування роутера

Налаштування роутера Mercusys MW305R

Налаштування роутера Tenda F3

 

 

 

Як підключити та налаштувати роутер Mercusys MW325R?

Щоб у нас все запрацювало, потрібно правильно підключити Mercusys MW325R. Насамперед підключіть живлення і включіть роутер. У WAN порт підключіть інтернет. Кабель від інтернет-провайдера. Якщо ви будете виконувати настройку з ПК, або ноутбука, то рекомендую підключити роутер з мережевого кабелю, який можна знайти в комплекті. Має вийти приблизно ось так:

Підключення Mercusys MW325R

Якщо у вас немає пристрою, який можна підключити до MW325R за допомогою мережевого кабелю, то підключіться по Wi-Fi. Так теж можна. За замовчуванням (на заводських настройках) Wi-Fi мережу відкрита (без пароля) .

 

Підключення до WiFi мережі Mercusys MW325R

Вона може змінюватись зі смартфона, або планшета, підключившись до бездротової мережі маршрутизатора. Але для зручності краще використовувати комп'ютер.

Після підключення, можливо, інтернет працювати не буде  (без доступу до інтернету, обмежена) . Це нормально. Потрібно налаштувати роутер і доступ до інтернету з'явиться.

Вхід в веб-інтерфейс і швидке налаштування Mercusys MW325R

Продовжуємо. На пристрої, який ми підключили до нашого MW325R необхідно запустити браузер і перейти на сторінку  http://mwlogin.net .

Маршрутизатор розуміє, що ми перший раз зайшли в панель управління, він ще не налаштований, і тому пропонує нам встановити пароль для захисту налаштувань. Зайти в налаштування роутера зможете тільки ви (вказавши вашу пароль) . Тому, придумайте хороший пароль, вкажіть його у відповідних полях і натисніть на стрілочку, щоб продовжити настройку. Пароль бажано записати, щоб не забути.

Установка пароля для вхід в роутер Mercusys MW325R

Далі необхідно задати дуже важливі параметри - підключення до інтернету (провайдера) . Потрібно вибрати тип підключення, і якщо необхідно, то вказати параметри, які видає провайдер (ім'я користувача, пароль) . Параметри вказані в договорі про підключення інтернету. Вибираєте "Статична ІР адреса і відповідно до полів введення в налаштуваннях переписуєте дані з договору".

Залишилося тільки налаштувати Wi-Fi мережу. Змінить ім'я мережі (SSID) і встановити пароль для захисту Wi-Fi мережі. 

Натискаємо на зелену кнопку, щоб завершити настройку.

Завершення налаштування Mercusys MW325R

Якщо ми були підключені по Wi-Fi, то роутер попросить нас виконати повторне підключення, так як ми змінили параметри бездротової мережі.

Повторне підключення до маршрутизатора

Якщо після підключення до Mercusys MW325R інтернет працює, то ми успішно налаштували маршрутизатор.

А якщо доступу до інтернету немає, то потрібно заново зайти в налаштування, в розділ "Налаштування WAN", і перевірити всі параметри. Перед цим зателефонуйте до провайдера і запитайте який тип підключення та які налаштування потрібно вказати на роутері.

Додаткова інформація про Mercusys MW325R

Скидання налаштувань роутера Mercusys MW325R можна зробити кнопкою Reset . Натисніть її і тримайте, поки одночасно не займуться всі індикатори.

 

Скидання налаштувань Mercusys MW325R

Або через веб-інтерфейс в розділі "Системні інструменти" - "Заводські настройки".

Заводські настройки Mercusys MW325R

Щоб зайти в налаштування маршрутизатора, досить підключиться до нього і в браузері перейти за адресою http://mwlogin.net. Тільки не забивайте, що вже знадобиться пройти авторизацію. Вказати пароль, який ми встановили в процесі настройки.

 

Авторизація на роутері Mercusys MW325R

На головній сторінці веб-інтерфейсу можна подивитися список підключених пристроїв. При необхідності заблокувати окремі пристрої, або обмежити для них швидкість. Там же можна змінити налаштування інтернету та Wi-Fi мережі.

 

Веб-інтерфейс маршрутизатора Mercusys MW325R

Всі параметри знаходяться в розділі "Додаткові параметри" . Наприклад, на вкладці "Мережа" - "Налаштування WAN" можна знайти додаткові параметри підключення до інтернету.

 

Розширені настройки роутера Mercusys

У тому ж розділі "Мережа" є налаштування IPTV, локальної мережі і т. Д.

Налаштування Wi-Fi знаходяться в розділі "Бездротовий режим". Там же можна запустити гостьову мережу, або налаштувати міст (WDS) .

Бездротовий режим на Mercusys

Ну і ще один розділ, який швидше за все вам знадобиться - "Системні інструменти".

Системні налаштування роутера Mercusys MW325R

Там можна оновити прошивку Mercusys MW325R, налаштувати час, виконати перезавантаження, скидання налаштувань, створити резервну копію налаштувань і т. Д.

 

 

 

 

 

 

Налаштування Wi-Fi роутера Tenda F3

Підключення маршрутизатора

Всі за стандартною схемою. Підключіть адаптер і включіть його в розетку. Інтернет (кабель інтернет-провайдера)підключіть в WAN порт. На Tenda F3 він виділений синьою смужкою. За допомогою мережевого кабелю, який ви знайдете в комплекті, з'єднайте роутер з ПК, або ноутбуком.

 

Якщо у вас немає комп'ютера, і ви будете налаштовувати за допомогою іншого пристрою (смартфон, планшет) по Wi-Fi мережі, то підключіть його до бездротової мережі, яка з'явиться відразу після включення маршрутизатора. У неї буде назва "Tenda_якісь символи". За замовчуванням мережа відкрита.

Wi-Fi мережу Tenda з заводським назвою

Якщо мережа з іншим ім'ям, захищена паролем (який ви не знаєте) , то можна зробити скидання налаштувань маршрутизатора до заводських.

Для повернення до заводських налаштувань на 10 секунд затисніть кнопку "WPS / RST".

 

Скидання налаштувань Tenda F3

Коли залишиться горіти тільки індикатор SYS, кнопку можна відпускати.

Зверніть увагу! Як тільки ви підключіться до маршрутизатора, статус підключення може бути "Без доступу до інтернету". Це нормально.

Вхід в web-інтерфейс Tenda F3 і швидке налаштування

На пристрої, який ви підключили до Tenda F3 відкрийте будь-який браузер. В адресному рядку введіть адресу 192.168.0.1 . Перейдіть по ньому. Якщо сторінка з настройками не відчиняться, то подивіться в інструкції до роутера адресу. В більшості випадків вона така сама як вищенаведена.

Якщо маршрутизатор ще не налаштовували, він на заводських настройках, то відкриється сторінка з майстром швидкого налаштування. На цій сторінці потрібно вказати тип підключення статична ІР адреса і задати параметри для підключення які є у договорі про підключення інтернету. Там же можна змінити ім'я Wi-Fi мережі і встановити пароль на Wi-Fi мережу.

Задайте всі параметри. Переконайтеся, що все вірно, і натисніть "Ok".

Швидка настройка маршрутизатора Tenda F3

 

Роутер видасть повідомлення, що все збережено, і попросить вас підключиться до мережі з новим ім'ям  (якщо ви його змінили) . Так само для підключення до цієї мережі потрібно використовувати встановлений пароль.

Маршрутизатор перезавантажиться.

Після цього знову зайдіть на 192.168.0.1. Якщо на головній сторінці ви побачите, що маршрутизатор підключений до інтернету, то все добре. Роутер майже налаштований.

Статус роутера Tenda F3

Залишається встановити пароль, який буде захищати панель управління.

Налаштування Wi-Fi мережі Tenda F3

У розділі "Налаштування бездротової мережі" вкажіть "Ім'я бездротової мережі" і "Пароль бездротової мережі". Більше нічого змінювати не потрібно.

На пристроях, які вже були підключені до бездротової мережі, потрібно буде заново встановити з'єднання.

Установка пароля на вхід в web-інтерфейс

Web-інтерфейс - це сторінка з настройками маршрутизатора. І щоб кожен, хто підключений до вашого маршрутизатора не зміг отримати до неї доступ, рекомендую захистити її паролем. Встановити його можна в розділі "Управління". Просто вкажіть новий пароль і натисніть Ok. Запишіть пароль, щоб не забути. Якщо забудете його, то потрібно буде скидати настройки роутера.

Пароль облікового запису Tenda

Тепер, при вході в налаштування потрібно буде вказувати пароль.

Авторизація в роутері Tenda F3

Все, панель управління захищена.

Можете підключати свої пристрої до Tenda F3 і користуватися інтернетом.

Підключитись

На цій сторінці Ви можете залишити заявку на підключення до «ТТІ України».

Виберіть Ваше місто

White IP р-н.
Городнянський район р-н.